Komunikat Dyrektora z dnia 18.01.2021 r. !

 

 Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie dzieci/uczniów może być zagrożone informuję, że otrzymałam pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie oraz zgodę organu prowadzącego na zawieszenie zajęć w Przedszkolu Miejskim nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Olsztynie. O tym fakcie powiadomiłam także organ nadzorujący tj. Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzkie Centrum Zarządzanie Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

Zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Olsztynie zawieszone są od 18 stycznia 2021 r. do 25.01.2021 r. (włącznie).

Zawieszenie zajęć dotyczy:

  • całego przedszkola
  • etapu edukacyjnego/ grupy/grupy wychowawczej/*

w zakresie wszystkich zajęć.

 

W okresie zawieszenia zajęć od 18 stycznia 2021 r. do 25.01.2021 r. (włącznie), zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość tj. będą odbywały się na platformie Office 365, komunikator Teams.

Kontakt rodziców z nauczycielami PM 21 odbywać się będzie za pośrednictwem poczty e-mail.

Kontakt z sekretariatem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Olsztynie:

- telefoniczny – 89 523-87-31

- poczta e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

                                                                                                 Mariola Urszula Ogonowska

                                                                Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Olsztynie