Komunikat Dyrektora z dnia 18.01.2021 r. !

Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną, w związku z którą zdrowie dzieci/uczniów może być zagrożone informuję, że otrzymałam pozytywną opinię Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Olsztynie oraz zgodę organu prowadzącego na zawieszenie zajęć w Przedszkolu Miejskim nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Olsztynie. O tym fakcie powiadomiłam także organ nadzorujący tj. Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty oraz Wojewódzkie Centrum Zarządzanie Kryzysowego Wojewody Warmińsko-Mazurskiego.

Zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Olsztynie zawieszone są od 18 stycznia 2021 r. do 25.01.2021 r. (włącznie).

Zawieszenie zajęć dotyczy:

• całego przedszkola
  • etapu edukacyjnego/ grupy/grupy wychowawczej/*

w zakresie wszystkich zajęć.

W okresie zawieszenia zajęć od 18 stycznia 2021 r. do 25.01.2021 r. (włącznie), zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość tj. będą odbywały się na platformie Office 365, komunikator Teams.

Kontakt rodziców z nauczycielami PM 21 odbywać się będzie za pośrednictwem poczty e-mail.

Kontakt z sekretariatem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1
w Olsztynie: